Zgrzewanie folii

Technologia zgrzewania

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zgrzewania folii LDPE oraz MDPE, a także możliwość wykonania usług zgrzewania kapturów oraz worków foliowych z materiału dostarczonego przez Klienta. Zapewniamy konkurencyjne warunki współpracy. Gwarantujemy, że nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli jak najlepiej pomóc Państwu i dobrać folię idealnie do Państwa potrzeb i wymagań.

Usługi zgrzewania

Dopasowujemy folię idealnie do wybranego kształtu, dzięki czemu możemy wyeliminować załamania, fałdy i wszelkie inne nierówności. Pozwala to osiągać najlepsze efekty takie jak duża trwałość i wytrzymałość na uszkodzenia. Do zgrzewania folii używamy najnowocześniejszych zgrzewarek najwyższej jakości wiodących firm, które do pracy wykorzystują natężenie pola magnetycznego o wysokiej częstotliwości zamiast ciepła. Zapewniają one wysoką spójność folii. Nasze zgrzewarki termokurczliwe to najwyższa światowa półka urządzeń oferowanych na rynku.

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani usługami zgrzewania folii nasi specjaliści służą pomocą w razie jakichkolwiek pytań.

Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz również

Folia Termokurczliwa ikonka Polimer-eko

Folia termokurczliwa

Więcej
Folia opakowaniowa ikonka Polimer-eko

Opakowania foliowe

Więcej
Worki foliowe ikonka Polimer-eko

Worki foliowe

Więcej
Folia Stretch ikonka Polimer-eko

Folia stretch

Więcej
Taśmy samoprzylepne ikonka Polimer-eko

Taśma klejąca

Więcej
Taśmy spinające ikonka Polimer-eko

Taśma spinająca

Więcej
Kaptury termokurczliwe ikonka Polimer-eko

Kaptury termokurczliwe

Więcej
Projekt i realizacja: