Zgrzewanie folii

Technologia zgrzewania

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zgrzewania folii LDPE oraz MDPE, a także możliwość wykonania usług zgrzewania kapturów oraz worków foliowych z materiału dostarczonego przez Klienta. Zapewniamy konkurencyjne warunki współpracy. Gwarantujemy, że nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli jak najlepiej pomóc Państwu i dobrać folię idealnie do Państwa potrzeb i wymagań.

Usługi zgrzewania

Dopasowujemy folię idealnie do wybranego kształtu, dzięki czemu możemy wyeliminować załamania, fałdy i wszelkie inne nierówności. Pozwala to osiągać najlepsze efekty takie jak duża trwałość i wytrzymałość na uszkodzenia. Do zgrzewania folii używamy najnowocześniejszych zgrzewarek najwyższej jakości wiodących firm, które do pracy wykorzystują natężenie pola magnetycznego o wysokiej częstotliwości zamiast ciepła. Zapewniają one wysoką spójność folii. Nasze zgrzewarki termokurczliwe to najwyższa światowa półka urządzeń oferowanych na rynku.

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani usługami zgrzewania folii nasi specjaliści służą pomocą w razie jakichkolwiek pytań.

Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz również

Folia Termokurczliwa ikonka Polimer-eko
Folia termokurczliwa
Więcej
Folia opakowaniowa ikonka Polimer-eko
Opakowania foliowe
Więcej
Worki foliowe ikonka Polimer-eko
Worki foliowe
Więcej
Folia Stretch ikonka Polimer-eko
Folia stretch
Więcej
Taśmy samoprzylepne ikonka Polimer-eko
Taśma klejąca
Więcej
Taśmy spinające ikonka Polimer-eko
Taśma spinająca
Więcej
Kaptury termokurczliwe ikonka Polimer-eko
Kaptury termokurczliwe
Więcej
Projekt i realizacja: