O firmie

Historia firmy Polimer-Eko

 

Początek działalności.

Firma Polimer-Eko powstała w latach 90-tych XX wieku. Od samego początku nasza działalność koncentruje się wokół branży opakowań z tworzyw sztucznych. Jesteśmy producentem folii opakowaniowych, a także worków na śmieci. Gwarantujemy naszym Klientom najwyższej jakości produkty oraz profesjonalne i kompleksowe usługi zgrzewania, czy też nadruków na folii.

 

Przełom.

2003 rok przyniósł wiele zmian w działalności Polimer-Eko. Było to spowodowane dynamicznym rozwojem firmy. Przekształciliśmy się wtedy w spółkę prawa handlowego, co umożliwiło i znacznie ułatwiło nam nawiązywanie nowych kontaktów. Pozyskaliśmy znaczących kontrahentów nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Z tego powodu rozszerzyliśmy naszą ofertę o wiele nowych produktów. Na dzień dzisiejszy w naszym asortymencie prezentujemy szeroki wybór takich wyrobów jak worki na śmieci, folia opakowaniowa, termokurczliwa, budowlana oraz stretch. Posiadamy też taśmy samoprzylepne i spinające, które są dostępne w szerokiej gamie modeli.

 

Stan obecny.

Obecnie istniejemy na rynku już od ponad 20 lat, co sprawia, że dobrze znamy potrzeby naszych Klientów. Staramy się jak najlepiej spełniać ich oczekiwania, a także wychodzić im naprzeciw z najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Współpracujemy zarówno z małymi, średnimi, jak i dużymi przedsiębiorstwami z wielu różnych gałęzi przemysłu.

Firma Polimer-Eko jako doświadczony i profesjonalny producent folii oraz worków opakowaniowych gwarantuje fachowe doradztwo i pomoc swoim Klientom w usprawnianiu procesów pakowania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Najważniejsze usługi

Folia Termokurczliwa ikonka Polimer-eko
Folia Termo

Oferujemy trwałe i solidne materiały stosowane w zabezpieczaniu pojedynczych produktów przed niekorzystnym działaniem wody, wilgoci, kurzu oraz brudu. W naszej ofercie znajduje się również folia termokurczliwa przeznaczona do tworzenia zgrzewek, paczek oraz pakietów butelek, słoików, puszek oraz innych towarów. Pozwala na szybkie i skuteczne pakowanie z wykorzystaniem specjalnych maszyn i tuneli obkurczających.

Więcej
Folia opakowaniowa ikonka Polimer-eko
Folia Opakowaniowa

Proponujemy szeroki wybór nowoczesnych materiałów przeznaczonych do pakowania jednostkowego oraz pakietowego wszelkiego rodzaju produktów. Dostępna w naszej ofercie folia opakowaniowa wyróżnia się wszechstronnym, uniwersalnym zastosowaniem w różnych branżach przemysłowych oraz doskonałymi parametrami w zakresie wytrzymałości oraz odporności na niekorzystne działanie czynników mechanicznych, zewnętrznych oraz atmosferycznych.

Więcej
Worki foliowe ikonka Polimer-eko
Worki Foliowe

Solidne, trwałe i wytrzymałe, odporne na pęknięcia i rozerwania - nasze niezawodne worki foliowe dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów, kolorów oraz rodzajów. Stanowią bezpieczny, wygodny oraz uniwersalny sposób przechowywania oraz przewożenia wszelkiego rodzaju odpadów komunalnych i nie tylko. Oferujemy produkty przeznaczone do kontaktu z żywnością oraz do celów przemysłowych, a także do selektywnej zbiórki odpadów umożliwiającej ich recykling.

Więcej
Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany?
Złóż zapytanie ofertowe


Kontakt