Taśma klejąca

Taśma samoprzylepna

 

Taśmy samoprzylepne to dziś niemal niezbędny element w każdym domu, biurze czy firmie produkcyjnej. Jest to niezwykłe ułatwienie w wieszaniu, przyklejaniu i przyczepianiu elementów do najróżniejszych powierzchni. Są wykonywane z bardzo cienkiego elastycznego tworzywa sztucznego i są pokryte klejem po jednej lub obu stronach.

 

W naszej ofercie posiadamy taśmy PP oraz PCV. Charakteryzują się one wysokimi parametrami dynamometrycznymi oraz wysoką przylepnością w każdych warunkach. Nałożone na karton z upływem czasu zwiększają swoją przylepność i wytrzymałość. Taśmy samoprzylepne są idealnym rozwiązaniem do wykorzystania przy ręcznych i automatycznych systemach pakujących.

 

Taśmy samoprzylepne występują w kolorach:

 

  • białym
  • brązowym
  • niebieskim
  • transparentnym

Taśmy samoprzylepne występują w wymiarach:

 

  • Taśma klejąca 48×66

  • Taśma klejąca 48×990

  • Taśma klejąca 75×660

Jako doświadczony producent taśmy z Dąbrowy Górniczej zajmujemy się także wykonywaniem nadruków na taśmach. To niezwykle efektywny i tani sposób na reklamę Państwa firmy.

W naszej ofercie posiadamy również taśmy specjalistyczne:

 

  • Taśmy papierowe malarskie – używane są do zabezpieczania powierzchni przed wszelkimi zabrudzeniami i uszkodzeniami wynikającymi z przeprowadzanych prac remontowych i malarskich. Można dzięki nim także zamocować folię ochronną na czas remontu.

  • Taśmy PP dwustronnie klejące – niezbędne w każdym domu. Używają ich także fachowcy w swojej codziennej pracy. Są niezwykle łatwe w zastosowaniu, mają dużą siłę klejenia i zapewniają wysoką estetykę podczas zastosowania. Można ich używać na każdych powierzchniach.

 

Jako producent taśmy pakowej z Dąbrowy Górniczej proponujemy szeroki wybór produktów o różnorodnych wymiarach oraz parametrach technicznych, o różnej barwie, a także transparentnych oraz opatrzonych nadrukiem na taśmach. Na życzenie Klienta produkowana przez nas taśma opakowaniowa może posiadać konkretne właściwości w zakresie mniejszej lub większej przylepności oraz śliskości folii, odporności na promieniowanie UV czy antystatyczności. Bez trudu zatem znajdziecie Państwo u nas taśmy opakowaniowe optymalnie dopasowane do konkretnych potrzeb i produktów.

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zakupem taśm samoprzylepnych

Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz również

Folia Termokurczliwa ikonka Polimer-eko
Folia termokurczliwa
Więcej
Folia opakowaniowa ikonka Polimer-eko
Opakowania foliowe
Więcej
Worki foliowe ikonka Polimer-eko
Worki foliowe
Więcej
Folia Stretch ikonka Polimer-eko
Folia stretch
Więcej
Taśmy spinające ikonka Polimer-eko
Taśma spinająca
Więcej
Kaptury termokurczliwe ikonka Polimer-eko
Kaptury termokurczliwe
Więcej
Usługi zgrzewania ikonka Polimer-eko
Folia malarska
Więcej