Folia termokurczliwa

Folia termokurczliwa do pakowania

 

Jako rzetelny producent folii termokurczliwej z Dąbrowy Górniczej oferujemy Państwu szeroki wybór materiałów, które doskonale sprawdzą się jako opakowanie bezpośrednie lub zbiorcze dla pakietów produktów konfekcjonowanych posiadających pojemniki jednostkowe. Produkowana przez nas folia termo to praktyczny i uniwersalny sposób na wygodny transport i magazynowanie dużych partii tego samego towaru. Chroni ona także przed uszkodzeniami mechanicznymi, przed działaniem wilgoci i kurzu oraz przed zabrudzeniami. Folia termokurczliwa do pakowania dzięki swojej wysokiej przezroczystości podnosi estetykę opakowanych produktów.

 

Pakowanie produktów z wykorzystaniem folii termokurczliwych może być wykonywane przez różnego rodzaju maszyny wyposażone w automatyczne tunele obkurczające termicznie. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych urządzeń proces ten przebiega szybko, sprawnie oraz precyzyjnie, a materiał zużywany jest bardzo oszczędnie. Po obkurczeniu folia ściśle przylega do produktu, stanowiąc szczelne opakowanie. Dzięki temu nie jest już konieczne używanie dodatkowych materiałów takich jak kartony czy folia stretch.

 

Folia termo (termokurczliwa) szczególnym zainteresowaniem cieszy się w branżach przemysłu spożywczego. Produkowane przez nas pojedyncze opakowanie termokurczliwe jaki i opakowania termokurczliwe zbiorcze wykorzystywane są miedzy innymi do pakowania różnego rodzaju produktów – mięs, nabiału, napojów alkoholowych itp.

 

Znakomicie sprawdza się również jako dodatkowe opakowanie słodyczy, bombonierek, zgrzewek napojów w plastikowych czy szklanych butelkach czy też pakietów słoików albo puszek z konserwami. Znajduje również zastosowanie w przemyśle chemicznym i kosmetycznym, zabawkarskim, drzewnym, meblowym, budowlanym, papierniczym oraz poligraficznym. Sprawdzi się także w szeroko rozumianej logistyce, ponieważ doskonale zabezpiecza zarówno mniejsze jak i większe produkty oraz ich zestawy.

 

Oferowana przez nas folia termokurczliwa charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i odpornością na rozerwania, pęknięcia oraz na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych czy atmosferycznych. Jest cienka, ale jednocześnie niezwykle trwała, ma doskonałą zgrzewalność i kurczliwość także w bardzo niskich temperaturach. To znacznie ułatwia pracę z jej zastosowaniem i podnosi jej walory użytkowe, a jednocześnie obniża koszty wykorzystania. Produkowana przez nas folia termokurczliwa jest wysoce wszechstronna, łatwa w zastosowaniu i dostępna w szerokiej gamie rodzajów o różnorodnych parametrach technicznych. Może posiadać dodatkowe właściwości oraz wybrane przez Klienta zabarwienie.

 

Co ważne, dostępna w naszym asortymencie folia to materiał w pełni nietoksyczny i nieszkodliwy dla człowieka. Po wykorzystaniu doskonale nadaje się do recyklingu i po przetworzeniu może zostać użyta ponownie.

Opakowania Termokurczliwe

dostępne są w następujących formach:

 

Półrękaw
Rękaw
Rękaw z zakładkami
Taśma

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zakupem folii termokurczliwej

Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz również

Folia opakowaniowa ikonka Polimer-eko

Opakowania foliowe

Więcej
Worki foliowe ikonka Polimer-eko

Worki foliowe

Więcej
Folia Stretch ikonka Polimer-eko

Folia stretch

Więcej
Taśmy samoprzylepne ikonka Polimer-eko

Taśma klejąca

Więcej
Taśmy spinające ikonka Polimer-eko

Taśma spinająca

Więcej
Kaptury termokurczliwe ikonka Polimer-eko

Kaptury termokurczliwe

Więcej
Usługi zgrzewania ikonka Polimer-eko

Zgrzewanie folii

Więcej
Projekt i realizacja: