Kaptury termokurczliwe

Kaptury na palety

Oferujemy Kaptury termokurczliwe, które wykorzystywane są do zbiorczego pakowania towarów na paletach. Kaptury zabezpieczają ładunek przed warunkami atmosferycznymi i długo chronią przechowywany na dworze towar. Dodatkowo doskonale zapobiegają przed przypadkowym zsunięciem z palet w czasie transportu. Perfekcyjnie stabilizują przewożony towar co wpływa na komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy. Dlatego bardzo chętnie wykorzystywane są w branży spedycyjnej i transportowej.

Kaptur termokurczliwy spełnia również funkcje izolacyjne. Jest to idealne rozwiązanie dla zabezpieczenia materiałów podatnych na wszelkie warunki atmosferyczne takie jak wilgoć, kurz, błoto. Jest on wykonywany zarówno z folii termokurczliwej, jak również z folii zwykłej opakowaniowej. Wykorzystuje się go do pakowania w automatach – tunelach grzewczych oraz do ręcznego obkurczania przy użyciu palnika.

Kaptury foliowe

Swoje zastosowanie znajdują przy pakowaniu szerokiej gamy produktów, najczęściej materiałów budowlanych takich jak np. cegły, płytki, bloczki itp. Nadają się również idealnie jako wkłady do Big Bagów, pojemników, a także wszelkiego rodzaju skrzyń. Kaptury termokurczliwe na palety zapewniają niezwykle łatwą identyfikację zawartości dzięki zastosowaniu przezroczystej folii. Istnieje również możliwość wykonania na nich kolorowego nadruku na indywidualne zamówienie Klienta. Kaptury na palety produkowane są w różnych rozmiarach dopasowanych do potrzeb i wymagań klienta oraz dostępnych rozmiarów palet.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zakupem kapturów termokurczliwych

Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz również

Folia Termokurczliwa ikonka Polimer-eko

Folia termokurczliwa

Więcej
Folia opakowaniowa ikonka Polimer-eko

Opakowania foliowe

Więcej
Worki foliowe ikonka Polimer-eko

Worki foliowe

Więcej
Folia Stretch ikonka Polimer-eko

Folia stretch

Więcej
Taśmy samoprzylepne ikonka Polimer-eko

Taśma klejąca

Więcej
Taśmy spinające ikonka Polimer-eko

Taśma spinająca

Więcej
Usługi zgrzewania ikonka Polimer-eko

Zgrzewanie folii

Więcej
Projekt i realizacja: