Kaptury termokurczliwe

Kaptury na palety

W ofercie naszej firmy znajdziesz wysokogatunkowe kaptury termokurczliwe, które doskonale sprawdzają się do zbiorczego pakowania towarów na paletach. Kaptury skutecznie zabezpieczają ładunek przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych, a przy tym długo chronią towary przechowywane na zewnątrz. Dodatkowo zapobiegają przed przypadkowym zsunięciem z palet w czasie transportu. Niezawodnie stabilizują przewożony towar, co niewątpliwie wpływa na komfort, a co najważniejsze również na bezpieczeństwo podczas transportu. Ze względu na przedstawione powyżej liczne zalety kapturów na palety, bardzo chętnie wykorzystuje się je w branży spedycyjnej, jak również transportowej.

Warto także wspomnieć, że kaptur termokurczliwy znakomicie spełnia funkcje izolacyjne. Jest to zatem idealne rozwiązanie do zabezpieczenia materiałów podatnych na wpływ warunków atmosferycznych, takich jak śnieg, deszcz, grad, słońce czy wiatr. Wykonuje się go zarówno z folii termokurczliwej, jak również ze standardowej folii opakowaniowej. Takie połączenie sprawia, że kaptur jest naprawdę skutecznym i wygodnym rozwiązaniem. Wykorzystuje się go do pakowania w automatach – tunelach grzewczych oraz do ręcznego obkurczania przy użyciu palnika.

Kaptury foliowe

Kaptury foliowe znajdują zastosowanie podczas pakowania różnego rodzaju produktów, a najczęściej materiałów budowlanych, takich jak np. cegły, płytki, bloczki itp. Świetnie nadają się również jako wkłady do big bagów, pojemników, a także wszelkiego rodzaju skrzyń. Kaptury foliowe termokurczliwe na palety zapewniają niezwykle łatwą identyfikację zawartości, dzięki zastosowaniu przezroczystej folii. Istnieje również możliwość wykonania na nich kolorowego nadruku na indywidualne zamówienie klienta, dzięki czemu będą one czytelnie oznaczone. Kaptury foliowe na palety produkowane są w różnych rozmiarach, dzięki czemu możemy je z łatwością dopasować do indywidualnych potrzeb i wymagań każdego klienta oraz dostępnych rozmiarów palet.

Ochronne kaptury termokurczliwe w ofercie Polimer EKO

Ochronne kaptury termokurczliwe sprawdzą się do zabezpieczenia nawet bardzo ciężkich ładunków paletowych. Są w pełni wodoszczelne, dzięki czemu można je bezpiecznie transportować, a także magazynować. Nie grożą im wilgoć ani zabrudzenia. Warto również wspomnieć, że kaptury foliowe na palety skutecznie stabilizują ładunki, dzięki czemu nie ma możliwości ich uszkodzenia w trasie. Dzięki temu, że kaptury doskonale przylegają do towarów, chronią je przed wywróceniem z palety. To wszystko za sprawą możliwości ich obkurczania, które można wykonać nawet przy pomocy urządzeń ręcznych.

Kaptury foliowe na palety wykonujemy z najwyższej jakości materiałów, takich jak LDPE czy HDPE. Są to tworzywa antypoślizgowe oraz antystatyczne, na których można wykonywać wydruki. Ponadto wykazują odporność na negatywny wpływ promieni słonecznych, co jest niezwykle ważne podczas przechowywania towarów na zewnątrz. Takie kaptury foliowe sprawdzą się więc do zbiorczego pakowania różnego rodzaju produktów. Można je bez obaw stosować do pakowania maszynowego. Ponieważ folia jest nawinięta na duże rolki, podczas odwijania nie ma praktycznie kontaktu z otoczeniem, dlatego doskonale sprawdzi się do pakowania żywności.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem kapturów termokurczliwych na palety, zachęcamy do kontaktu. Nasi fachowcy pomogą w doborze odpowiednich rozwiązań, dopasowanych do Twoich potrzeb i oczekiwań. Zapewniamy wyłącznie sprawdzone oraz skuteczne kaptury termokurczliwe, których niezawodność potwierdzają wszyscy nasi klienci.

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zakupem folii termokurczliwej

Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz również

Folia Termokurczliwa ikonka Polimer-eko
Folia termokurczliwa
Więcej
Folia opakowaniowa ikonka Polimer-eko
Opakowania foliowe
Więcej
Worki foliowe ikonka Polimer-eko
Worki foliowe
Więcej
Folia Stretch ikonka Polimer-eko
Folia stretch
Więcej
Taśmy samoprzylepne ikonka Polimer-eko
Taśma klejąca
Więcej
Taśmy spinające ikonka Polimer-eko
Taśma spinająca
Więcej
Usługi zgrzewania ikonka Polimer-eko
Folia malarska
Więcej