Worki foliowe

Producent worków foliowych

Worki foliowe produkowane w naszym przedsiębiorstwie w Dąbrowie Górniczej to pojemne, wytrzymałe oraz odporne na pęknięcia i rozerwania produkty. Zostały wykonane z wysokogatunkowych materiałów, dzięki czemu doskonale chronią zawartość przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych. Do produkcji worków foliowych wykorzystujemy specjalistyczne urządzenia oraz nowoczesne maszyny produkcyjne. Zależy nam bowiem na tym, by gotowy produkt spełnił oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Worki foliowe producent Polimer-Eko Dąbrowa Górnicza

Zastosowanie worków foliowych

Dostępne w naszym asortymencie worki foliowe mają bardzo szerokie i wszechstronne zastosowanie. Wykorzystuje się je przede wszystkim w przemyśle, w handlu, jak również w przetwórstwie. Co więcej, stosowane są także jako worki na śmieci i świetnie sprawdzą się do segregacji odpadów. Skutecznie zapobiegają przedostawaniu się odpadów do środowiska pod wpływem działania wiatru czy wilgoci. Stanowią praktyczny i uniwersalny sposób opakowania oraz bezpiecznego składowania różnego rodzaju odpadów.

Worki na śmieci – co oferujemy?

W ofercie Polimer Eko znajdziesz szeroki wybór worków foliowych do różnych zastosowań. Jako producent worków na śmieci możemy zapewnić o ich najwyższej jakości – wykonane zostały z solidnej folii polietylenowej, która zapewnia wyjątkową trwałość i odporność na rozerwanie. Nasze worki doskonale sprawdzą się zarówno do celów przemysłowych, jak również przy kontakcie z żywnością.

 

W sprzedaży posiadamy worki foliowe w kilku wariantach:

  • worki proste,

  • worki z fałdami bocznymi,

  • worki foliowe małe, średnie i duże.

Na każdym z worków na śmieci dostępnych w naszej ofercie mamy możliwość wykonania perforacji oraz mikroperforacji. Pozostałe parametry, a także rozmiary worków dopasowujemy do wymagań każdego klienta. Jesteśmy otwarci na zróżnicowane potrzeby, dlatego wyprodukowanie worków na indywidualne zamówienie nie stanowi dla nas problemu.

Ponadto w ofercie Polimer Eko dostępne są także specjalne worki foliowe LDPE z atestowanej folii, które są dopuszczone do kontaktu z żywnością. Tego typu worki idealnie sprawdzą się także do pakowania materiałów sypkich.

Standardowe pojemności naszych worków foliowych to 35 litrów, 60 litrów oraz 120 litrów, jednak – jak wspomnieliśmy wcześniej – produkujemy także worki na indywidualne zamówienie klienta.

Nadruki na workach foliowych

Każdą partię worków na śmieci oraz standardowych worków foliowych możemy opatrzyć dowolnym kolorowym nadrukiem, przedstawiającym na przykład logo firmy. Posiadamy bowiem specjalne maszyny fleksograficzne umożliwiające wykonanie trwałych nadruków na folii. Dzięki temu zyskujesz opakowanie z identyfikacją wizualną, które będzie stanowiło element reklamowy marki, produktu, usługi lub przedsiębiorstwa. Ta opcja cieszy się dużą popularnością wśród klientów firmowych. Jeśli Ty również jesteś zainteresowany ofertą nadruków na workach foliowych, zachęcamy do kontaktu.

Worki foliowe Polimer Eko – sprawdź naszą ofertę

Nasze worki foliowe oraz worki na śmieci dostarczamy klientom na terenie całej Polski. Zapewniamy możliwość indywidualnego dostosowania parametrów zamówienia. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny. Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepsze rozwiązania dla siebie. Worki dostępne w naszej ofercie zapewnią właściwą ochronę towarów bez względu na to, w jakiej branży zostaną użyte. To uniwersalne i solidne produkty do różnorodnych zastosowań.

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zakupem worków foliowych

Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz również

Folia Termokurczliwa ikonka Polimer-eko
Folia termokurczliwa
Więcej
Folia opakowaniowa ikonka Polimer-eko
Opakowania foliowe
Więcej
Folia Stretch ikonka Polimer-eko
Folia stretch
Więcej
Taśmy samoprzylepne ikonka Polimer-eko
Taśma klejąca
Więcej
Taśmy spinające ikonka Polimer-eko
Taśma spinająca
Więcej
Kaptury termokurczliwe ikonka Polimer-eko
Kaptury termokurczliwe
Więcej
Usługi zgrzewania ikonka Polimer-eko
Folia malarska
Więcej