Worki foliowe

Worki foliowe w firmie POLIMER-EKO z Dąbrowy Górniczej

 

Prezentujemy pojemne, wytrzymałe, odporne na pęknięcia i rozerwania worki foliowe wysokiej jakości. Chronią zawartość przez niekorzystnym działaniem różnorodnych czynników atmosferycznych. Są wykorzystywane do bardzo wielu zastosowań. Mogą być wykorzystywane w różnych gałęziach handlu, przemysłu, a także przetwórstwa. Ich zadaniem jest zapobieganie przedostawaniu się odpadów do środowiska pod wpływem działania wilgoci czy wiatru. Oferowane przez nas worki foliowe wyróżniają się wszechstronnym zastosowaniem oraz stanowią praktyczny i uniwersalny sposób opakowania i bezpiecznego składowania różnego rodzaju odpadów.

Worki foliowe producent Polimer-Eko Dąbrowa Górnicza

Nasze worki dostępne są w następujących wariantach:

 

  • Worki proste

  • Worki z fałdami bocznymi

 

Jesteśmy producentem worków foliowych z Dąbrowy Górniczej. Wykonujemy worki z folii polietylenowej przeznaczone zarówno do celów przemysłowych jak i do kontaktu z żywnością. Gwarantujemy możliwość wykonania na nich perforacji oraz mikroperforacji. Wymiary czy inne parametry worków foliowych dopasowywane są indywidualnie do potrzeb oraz wymagań klienta. Oferujemy między innymi worki foliowe duże, średnie, małe, worek z fałdami lub prosty. Możemy także opatrzyć je dowolnym kolorowym nadrukiem przestawiającym na przykład logo firmy bądź inną grafikę.

 

W asortymencie naszej firmy znajdziecie Państwo również produkowane przez nas worki foliowe LDPE z atestowanej folii, która jest dopuszczona do żywności. Worki z folii LDPE nadają się również idealnie do pakowania materiałów sypkich. Mają one pojemności:

 

  • 35 litrów

  • 60 litrów

  • 120 litrów

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zakupem worków foliowych

Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz również

Folia Termokurczliwa ikonka Polimer-eko

Folia termokurczliwa

Więcej
Folia opakowaniowa ikonka Polimer-eko

Folia opakowaniowa

Więcej
Folia Stretch ikonka Polimer-eko

Folia stretch

Więcej
Taśmy samoprzylepne ikonka Polimer-eko

Taśmy samoprzylepne

Więcej
Taśmy spinające ikonka Polimer-eko

Taśmy spinające

Więcej
Kaptury termokurczliwe ikonka Polimer-eko

Kaptury termokurczliwe

Więcej
Usługi zgrzewania ikonka Polimer-eko

Usługi zgrzewania

Więcej
Projekt i realizacja: