Taśmy spinające

Taśmy spinające w firmie POLIMER-EKO z Dąbrowy Górniczej

 

Produkowane przez naszą firmę taśmy spinające wykonane są z polipropylenu (PP) oraz poliestru (PET). Służą przede wszystkim do spinania ładunków na paletach i tym samym zabezpieczania ich podczas transportu. Są przydatne w wielu różnych gałęziach przemysłu. Ich główną zaletą jest fakt, że nie rozciągają się w trakcie napinania, co gwarantuje stabilny transport produktów. Będą również niezrównaną pomocą przy pakowaniu pojedynczych kartonów. Można ich używać zarówno do spinania ręcznego jak i automatycznego. Ze względów ekonomicznych i praktycznych wypierają one z rynku taśmy stalowe. To niezwykle efektywne, skuteczne i stosunkowo niedrogie rozwiązanie.

 

W swojej ofercie posiadamy również niezbędne akcesoria w postaci urządzeń i spinek do zastosowania z oferowanymi przez nas taśmami spinającymi.

Taśmy polipropylenowe (PP)

 

Są to najpopularniejsze taśmy dostępne w naszym asortymencie. Wykonane są z wysokiej jakości surowców, które są niezwykle odporne na czynniki atmosferyczne i wytrzymałe na uszkodzenia. Występują w różnych grubościach i szerokościach. Doskonale zabezpieczają i stabilizują ładunek dzięki związaniu go z paletą.

 

Taśma spinająca polipropylenowa cechuje się wysoką jakością materiału oraz niską, przystępną ceną, dlatego wykorzystuje się ją w wielu gałęziach przemysłu do pakowania różnego rodzaju produktów.

Taśmy poliestrowe (PET)

 

W naszej ofercie posiadamy także taśmy pet. Są niezwykle elastyczne i używa się ich do cięższych ładunków. Wykonane są z włókien poliestrowych, które łatwo przeciąć, ale z kolei bardzo trudno rozerwać. W przeciwieństwie do taśm stalowych nie uszkadza powierzchni opasywanych elementów, a jednocześnie jest tak samo wytrzymała.

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zakupem taśm spinających

Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz również

Folia Termokurczliwa ikonka Polimer-eko

Folia termokurczliwa

Więcej
Folia opakowaniowa ikonka Polimer-eko

Folia opakowaniowa

Więcej
Worki foliowe ikonka Polimer-eko

Worki foliowe

Więcej
Folia Stretch ikonka Polimer-eko

Folia stretch

Więcej
Taśmy samoprzylepne ikonka Polimer-eko

Taśmy samoprzylepne

Więcej
Kaptury termokurczliwe ikonka Polimer-eko

Kaptury termokurczliwe

Więcej
Usługi zgrzewania ikonka Polimer-eko

Usługi zgrzewania

Więcej
Projekt i realizacja: