Opakowania foliowe

Producent opakowań foliowych

 

Nasza firma specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju materiałów polietylenowych oraz polipropylenowych, które służą do pakowania pojedynczych produktów, ich pakietów oraz całych ładunków paletowych. Folia opakowaniowa wykonana z trwałych i solidnych tworzyw sztucznych stanowi niezwykle trwałe i solidne zabezpieczenie wszelkiego rodzaju towarów podczas ich przewożenia, przeładunku czy magazynowania. Zapewnia pełną ochronę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych oraz atmosferycznych, a także zabezpiecza towar przed wilgocią, pyłem, kurzem oraz zabrudzeniami. Chroni przed zarysowaniem, przesuwaniem się podczas przenoszenia i transportu, a także przed przenikaniem pary wodnej oraz zapachów.

 

W naszej ofercie znajduje się folia wykonana z surowców pierwotnych, a także folia opakowaniowa z recyklingu. Materiał wyprodukowany z wykorzystaniem regranulatu pochodzącego z odpadów technicznych oraz opakowaniowych charakteryzuje się co prawda niższą przezroczystością, ale wyróżnia się za to wyjątkowo korzystną ceną. Folia opakowaniowa recykling doskonale sprawdza się w tworzeniu pakietów zbiorczych produktów pakowanych pojedynczo, a także w obiegu wewnątrzzakładowy. To idealny kompromis pomiędzy ceną, jakością a dbałością o środowisko.

 

Oferowane przez nas folie opakowaniowe znajdują wszechstronne zastosowanie w różnorodnych branżach i gałęziach przemysłu. Ten uniwersalny materiał może stanowić bezpośrednie opakowanie wszelkiego rodzaju artykułów spożywczych, higienicznych, chemicznych czy kosmetycznych, a także produktów przemysłowych, jak również maszyn, części i podzespołów.

 

Do podstawowych zalet dostępnej w naszym asortymencie folii opakowaniowej należą wysoka przejrzystość oraz odporność na działanie czynników zewnętrznych, podatność na zgrzewanie, a przede wszystkim łatwość i wygoda użytkowania, co wynika z dobrej elastyczności oraz odpowiedniej przylepności. Dodatkowym atutem opakowań foliowych jest brak problemów z utylizacją powstałych z niego odpadów i możliwość łatwego ich recyklingu.

Folie opakowaniowe

dostępne są w następujących formach:

 

Półrękaw
Rękaw
Rękaw z zakładkami
Taśma

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zakupem folii opakowaniowej

Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz również

Folia Termokurczliwa ikonka Polimer-eko
Folia termokurczliwa
Więcej
Worki foliowe ikonka Polimer-eko
Worki foliowe
Więcej
Folia Stretch ikonka Polimer-eko
Folia stretch
Więcej
Taśmy samoprzylepne ikonka Polimer-eko
Taśma klejąca
Więcej
Taśmy spinające ikonka Polimer-eko
Taśma spinająca
Więcej
Kaptury termokurczliwe ikonka Polimer-eko
Kaptury termokurczliwe
Więcej
Usługi zgrzewania ikonka Polimer-eko
Folia malarska
Więcej