O firmie

Nasza historia

Początki firmy POLIMER-EKO sięgają lat 90-tych XX wieku. Od samego początku nasza działalność koncentruje się wokół branży opakowań z tworzyw sztucznych. Jesteśmy producentem folii opakowaniowych, a także worków na śmieci. Gwarantujemy naszym Klientom najwyższej jakości produkty oraz profesjonalne i kompleksowe usługi.

2003 rok przyniósł wiele zmian w działalności POLIMER-EKO. Było to spowodowane dynamicznym rozwojem firmy. Przekształciliśmy się wtedy w spółkę prawa handlowego, co umożliwiło i znacznie ułatwiło nam nawiązywanie nowych kontaktów ze znaczącymi kontrahentami nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Z tego powodu rozszerzyliśmy naszą ofertę o wiele nowych produktów. Na dzień dzisiejszy w naszym asortymencie prezentujemy szeroki wybór takich wyrobów jak worki na śmieci, folia opakowaniowa, termokurczliwa, budowlana oraz stretch. Posiadamy też taśmy samoprzylepne i spinające, które są dostępne w szerokiej gamie modeli.

Obecnie istniejemy na rynku już od ponad 20 lat, co sprawia, że dobrze znamy potrzeby naszych Klientów i staramy się jak najlepiej spełniać ich oczekiwania, a także wychodzić im naprzeciw z najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Współpracujemy zarówno z małymi, średnimi, jak i dużymi przedsiębiorstwami z wielu różnych gałęzi przemysłu.

Nasza firma POLIMER-EKO jako wieloletni doświadczony i profesjonalny producent folii oraz worków opakowaniowych gwarantuje fachowe doradztwo i pomoc swoim Klientom w usprawnianiu procesów pakowania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości serdecznie zapraszamy do kontaktu.

folia strech zdjęcie

Najważniejsze usługi


Folia Termo ikonka

Folia Termo

Oferujemy trwałe i solidne materiały stosowane w zabezpieczaniu pojedynczych produktów przed niekorzystnym działaniem wody, wilgoci, kurzu oraz brudu. W naszej ofercie znajduje się również folia termokurczliwa przeznaczona do tworzenia zgrzewek, paczek oraz pakietów butelek, słoików, puszek oraz innych towarów. Pozwala na szybkie i skuteczne pakowanie z wykorzystaniem specjalnych maszyn i tuneli obkurczających.

Więcej
Folia opakowaniowa ikonka

Folia Opakowaniowa

Proponujemy szeroki wybór nowoczesnych materiałów przeznaczonych do pakowania jednostkowego oraz pakietowego wszelkiego rodzaju produktów. Dostępna w naszej ofercie folia opakowaniowa wyróżnia się wszechstronnym, uniwersalnym zastosowaniem w różnych branżach przemysłowych oraz doskonałymi parametrami w zakresie wytrzymałości oraz odporności na niekorzystne działanie czynników mechanicznych, zewnętrznych oraz atmosferycznych.

Więcej
Worki foliowe ikonka

Worki Foliowe

Solidne, trwałe i wytrzymałe, odporne na pęknięcia i rozerwania - nasze niezawodne worki foliowe dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów, kolorów oraz rodzajów. Stanowią bezpieczny, wygodny oraz uniwersalny sposób przechowywania oraz przewożenia wszelkiego rodzaju odpadów komunalnych i nie tylko. Oferujemy produkty przeznaczone do kontaktu z żywnością oraz do celów przemysłowych, a także do selektywnej zbiórki odpadów umożliwiającej ich recykling.

Więcej

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany?

Złóż zapytanie ofertoweKontakt
Projekt i realizacja: