Aktualności

Woreczki foliowe do pakowania. Z klejem, taśmą klejącą, z suwakiem czy zamykane?

Woreczki foliowe są jednym z najpopularniejszych opakowań do przechowywania, transportowania oraz ochrony różnego rodzaju produktów (nie tylko spożywczych). Występują w kilku różnych rodzajach – jedne są na taśmę klejącą, inne na suwak, a inne zamykane – czyli tzw. woreczki strunowe. Które z nich są najlepsze i jakie mają zastosowanie? Podpowiadamy!

Woreczki foliowe do pakowania

Woreczki foliowe z klejem lub taśmą klejącą

Woreczki foliowe z tasiemką pokrytą klejem najczęściej wykonywane są z przezroczystej oraz nierozciągliwej folii. Świetnie sprawdzają się do przechowywania dokumentów, a także niewielkich przedmiotów. Chętnie wykorzystywane są przy transporcie drobnych elementów, które muszą być przechowywane pojedynczo. Dzięki bezpiecznemu zamknięciu dają pewność, że zawartość nie wypadnie ze środka. Można je bardzo łatwo zamykać.

Woreczki foliowe z suwakiem

Jako wieloletni producent woreczków foliowych zapewniamy, że jest to świetna alternatywa dla tradycyjnych małych woreczków. Tego typu opakowania wyróżniają się bowiem znacznie lepszą trwałością, a do tego posiadają funkcjonalny suwak, dzięki któremu gwarantują szczelne przechowywanie. Można ich z powodzeniem używać wielokrotnie – do momentu, aż się zużyją. Wykonane są bowiem z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Doskonale sprawdzają się do przechowywania produktów sypkich, takich jak kasze, makarony, orzechy czy herbaty. Można ich także używać do pakowania kanapek – zamiast torebeczek jednorazowych.

Woreczki foliowe zamykane

Woreczki foliowe zamykane – pod tym hasłem najczęściej kryją się po prostu woreczki strunowe. To opakowania, które mają wyjątkowo szerokie zastosowanie. Dzięki temu, że występują w wielu różnych rozmiarach: od maleńkich woreczków (60×80 mm) do dużych formatów (45×50 cm), przydają się w wielu różnych okolicznościach. Sprawdzą się na przykład w pasmanteriach przy sprzedaży maleńkich akcesoriów czy w branży jubilerskiej przy sprzedaży biżuterii. Będą także dobrym wyborem w przypadku domowego przechowywania różnego rodzaju produktów spożywczych czy przy porządkowaniu dokumentów. Zamykane woreczki foliowe to opakowania wielokrotnego użytku.

Projekt i realizacja: