Usługi zgrzewania

Usługi zgrzewania w firmie POLIMER-EKO z Dąbrowy Górniczej

 

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zgrzewania folii LDPE oraz MDPE, a także możliwość wykonania usług zgrzewania kapturów oraz worków foliowych z materiału dostarczonego przez Klienta. Zapewniamy konkurencyjne warunki współpracy. Gwarantujemy, że nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli jak najlepiej pomóc Państwu i dobrać folię idealnie do Państwa potrzeb i wymagań.

Usługi zgrzewania

 

Dopasowujemy folię idealnie do wybranego kształtu, dzięki czemu możemy wyeliminować załamania, fałdy i wszelkie inne nierówności. Pozwala to osiągać najlepsze efekty takie jak duża trwałość i wytrzymałość na uszkodzenia. Do zgrzewania folii używamy najnowocześniejszych zgrzewarek najwyższej jakości wiodących firm, które do pracy wykorzystują natężenie pola magnetycznego o wysokiej częstotliwości zamiast ciepła. Zapewniają one wysoką spójność folii. Nasze zgrzewarki termokurczliwe to najwyższa światowa półka urządzeń oferowanych na rynku.

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani usługami zgrzewania folii zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy w razie jakichkolwiek pytań, służą pomocą.

Zobacz również

Folia Termokurczliwa ikonka Polimer-eko

Folia termokurczliwa

Więcej
Folia opakowaniowa ikonka Polimer-eko

Folia opakowaniowa

Więcej
Worki foliowe ikonka Polimer-eko

Worki foliowe

Więcej
Folia Stretch ikonka Polimer-eko

Folia stretch

Więcej
Taśmy samoprzylepne ikonka Polimer-eko

Taśmy samoprzylepne

Więcej
Taśmy spinające ikonka Polimer-eko

Taśmy spinające

Więcej
Kaptury termokurczliwe ikonka Polimer-eko

Kaptury termokurczliwe

Więcej
Projekt i realizacja: