Taśmy spinające

Taśmy spinające w firmie POLIMER-EKO z Dąbrowy Górniczej

 

Taśmy spinające produkowane przez nasza firmę wykonane są z polipropylenu PP oraz poliestru PET. Służą przede wszystkim do spinania ładunków na paletach i tym samym zabezpieczania ich podczas transportu. Są przydatne w wielu różnych gałęziach przemysłu. Ich główną zaletą jest fakt, że nie rozciągają się w trakcie napinania, co gwarantuje stabilny transport produktów. Taśmy spinające będą również niezrównaną pomocą przy pakowaniu pojedynczych kartonów. Można ich używać zarówno do spinania ręcznego jak i automatycznego. Ze względów ekonomicznych i praktycznych wypierają one z rynku taśmy stalowe. To niezwykle efektywne, skuteczne i stosunkowo niedrogie rozwiązanie.

 

W swojej ofercie posiadamy również niezbędne akcesoria w postaci urządzeń i spinek do zastosowania z oferowanymi przez nas taśmami spinającymi.

 

Najpopularniejsze taśmy dostępne w naszym asortymencie to taśmy spinające polipropylenowe (PP). Są wykonane z wysokiej jakości surowców, które są niezwykle odporne na czynniki atmosferyczne i wytrzymałe na uszkodzenia. Występują w różnych grubościach i szerokościach. Doskonale zabezpieczają i stabilizują ładunek dzięki związaniu go z paletą.

 

W naszej ofercie posiadamy także taśmy poliestrowe (PET). Są niezwykle elastyczne i używa się ich do cięższych ładunków. Wykonane są z włókien poliestrowych, które łatwo przeciąć, ale z kolei bardzo trudno rozerwać. W przeciwieństwie do taśm stalowych nie uszkadza powierzchni opasywanych elementów, a jednocześnie jest tak samo wytrzymała.

Zobacz również

Folia Termo ikonka

Folia Termo

Więcej
Folia opakowaniowa ikonka

Folia opakowaniowa

Więcej
Worki foliowe ikonka

Worki foliowe

Więcej
Folia Stretch ikonka

Folia Stretch

Więcej
Taśmy samoprzylepne ikonka

Taśmy samoprzylepne

Więcej
Kaptury termokurczliwe ikonka

Kaptury termokurczliwe

Więcej
Usługi zgrzewania ikonka

Usługi zgrzewania

Więcej
Projekt i realizacja: