Taśmy samoprzylepne

Taśmy samoprzylepne w firmie POLIMER-EKO z Dąbrowy Górniczej

 

Taśmy samoprzylepne to dziś niemal niezbędny element w każdym domu, biurze czy firmie produkcyjnej. Jest to niezwykłe ułatwienie w wieszaniu, przyklejaniu i przyczepianiu elementów do najróżniejszych powierzchni. Są wykonywane z bardzo cienkiego elastycznego tworzywa sztucznego i są pokryte klejem po jednej lub obu stronach.

 

W naszej ofercie posiadamy taśmy PP oraz PCV. Charakteryzują się one wysokimi parametrami dynamometrycznymi oraz wysoką przylepnością w każdych warunkach. Nałożone na karton z upływem czasu zwiększają swoją przylepność i wytrzymałość. Taśmy samoprzylepne są idealnym rozwiązaniem do wykorzystania przy ręcznych i automatycznych systemach pakujących.

Taśmy samoprzylepne występują w kolorach:

 

  • białym
  • brązowym
  • niebieskim
  • transparentnym

Taśmy samoprzylepne występują w wymiarach:

 

  • Taśma klejąca 48×66

  • Taśma klejąca 48×990

  • Taśma klejąca 75×660

Jako doświadczony producent taśmy z Dąbrowy Górniczej zajmujemy się także wykonywaniem nadruków na taśmach. To niezwykle efektywny i tani sposób na reklamę Państwa firmy.

W naszej ofercie posiadamy również taśmy specjalistyczne:

 

  • Taśmy papierowe malarskie – używane są do zabezpieczania powierzchni przed wszelkimi zabrudzeniami i uszkodzeniami wynikającymi z przeprowadzanych prac remontowych i malarskich. Można dzięki nim także zamocować folię ochronną na czas remontu.

  • Taśmy PP dwustronnie klejące – niezbędne w każdym domu. Używają ich także fachowcy w swojej codziennej pracy. Są niezwykle łatwe w zastosowaniu, mają dużą siłę klejenia i zapewniają wysoką estetykę podczas zastosowania. Można ich używać na każdych powierzchniach.

 

Jako producent taśmy pakowej (opakowaniowej) z Dąbrowy Górniczej proponujemy szeroki wybór produktów o różnorodnych wymiarach oraz parametrach technicznych, o różnej barwie, a także transparentnych oraz opatrzonych nadrukiem na taśmach. Na życzenie Klienta możemy zapewnić konkretne właściwości przygotowywanego dla niego materiału w zakresie mniejszej lub większej przylepności oraz śliskości folii, odporności na promieniowanie UV czy antystatyczności. Bez trudu zatem znajdziecie Państwo u nas taśmy opakowaniowe optymalnie dopasowanego do konkretnych potrzeb i produktów.

Zobacz również

Folia Termo ikonka

Folia Termo

Więcej
Folia opakowaniowa ikonka

Folia opakowaniowa

Więcej
Worki foliowe ikonka

Worki foliowe

Więcej
Folia Stretch ikonka

Folia Stretch

Więcej
Taśmy spinające ikonka

Taśmy spinające

Więcej
Kaptury termokurczliwe ikonka

Kaptury termokurczliwe

Więcej
Usługi zgrzewania ikonka

Usługi zgrzewania

Więcej
Projekt i realizacja: