Folia opakowaniowa

Folia opakowaniowa w firmie POLIMER-EKO z Dąbrowy Górniczej

 

Nasza firma specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju materiałów polietylenowych oraz polipropylenowych, które służą do pakowania pojedynczych produktów, ich pakietów oraz całych ładunków paletowych. Folia opakowaniowa wykonana z trwałych i solidnych tworzyw sztucznych stanowi niezwykle trwałe i solidne zabezpieczenie wszelkiego rodzaju towarów podczas ich przewożenia, przeładunku czy magazynowania. Zapewnia pełną ochronę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych oraz atmosferycznych, a także zabezpiecza towar przed wilgocią, pyłem, kurzem oraz zabrudzeniami. Chroni przed zarysowaniem, przesuwaniem się podczas przenoszenia i transportu, a także przed przenikaniem pary wodnej oraz zapachów.

 

W naszej ofercie znajduje się folia wykonana z surowców pierwotnych, a także folia opakowaniowa z recyklingu. Materiał wyprodukowany z wykorzystaniem regranulatu pochodzącego z odpadów technicznych oraz opakowaniowych charakteryzuje się co prawda niższą przezroczystością, ale wyróżnia się za to wyjątkowo korzystną ceną. Folia opakowaniowa doskonale sprawdza się w tworzeniu pakietów zbiorczych produktów pakowanych pojedynczo, a także w obiegu wewnątrzzakładowym.

 

Oferowana przez nas folia opakowaniowa znajduje wszechstronne zastosowanie w różnorodnych branżach i gałęziach przemysłu. Ten uniwersalny materiał może stanowić bezpośrednie opakowanie wszelkiego rodzaju artykułów spożywczych, higienicznych, chemicznych czy kosmetycznych, a także produktów przemysłowych, jak również maszyn, części i podzespołów.

 

Do podstawowych zalet dostępnej w naszym asortymencie folii opakowaniowej należą wysoka przejrzystość oraz odporność na działanie czynników zewnętrznych, podatność na zgrzewanie, a przede wszystkim łatwość i wygoda użytkowania, co wynika z dobrej elastyczności oraz odpowiedniej przylepności. Dodatkowym atutem opakowań foliowych jest brak problemów z utylizacją powstałych z niego odpadów i możliwość łatwego ich recyklingu.

Folia opakowaniowa oferowana jest w następujących formach:

 

Półrękaw
Rękaw
Rękaw z zakładkami
Taśma

 

Zobacz również

Folia Termo ikonka

Folia Termo

Więcej
Worki foliowe ikonka

Worki foliowe

Więcej
Folia Stretch ikonka

Folia Stretch

Więcej
Taśmy samoprzylepne ikonka

Taśmy samoprzylepne

Więcej
Taśmy spinające ikonka

Taśmy spinające

Więcej
Kaptury termokurczliwe ikonka

Kaptury termokurczliwe

Więcej
Usługi zgrzewania ikonka

Usługi zgrzewania

Więcej
Projekt i realizacja: